Bądź bezpieczny na drodze. Sigma Taxi Kołobrzeg rozdaje odblaski.

Sigma Taxi Kołobrzeg , Taxi Kołobrzeg , Taxi Grzybowo , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno, Taxi Sianożęty , Taxi Rogowo

  Po zmroku, na nieoświetlonej drodze pieszy jest widoczny dla kierowcy dopiero z 20 metrów. Jeśli ma odblaski, w zależności od aury ze 150, a czasem nawet 300 metrów.

Dzięki nim nawet na źle oświetlonej drodze kierowca zauważy naszą pociechę i zwolni. Drobny element odblaskowy na ubraniu czy plecaku przyspieszy reakcję kierowcy o cenne ułamki sekund, a to może uratować życie.
Odblaski nie zastąpią znajomości zasad bezpieczeństwa na drodze, ale mogą znacząco zmniejszyć ryzyko, a to bywa kluczowe, zwłaszcza dla dziecka.

Od piątku 20 Października do wyczerpania zapasów kierowca  podczas każdego kursu na życzenie Klienta wyda odblask , który możesz podarować osobie na której szczególnie Ci zależy . Przyłącz się do naszej akcji i pomóż nam zadbać o bezpieczeństwo na drodze. Jesteście dla nas najważniejsi. Zespół Sigma Taxi Kołobrzeg.

Sigma Taxi Kołobrzeg , Taxi Kołobrzeg , Taxi Grzybowo , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno, Taxi Sianożęty , Taxi Rogowo

Zapraszamy do kontaktu .

Cennik Sigma Taxi Kołobrzeg

Taxi Dźwirzyno

Partnerem głównym Sigma Taxi Kołobrzeg jest Firma www.ozon-tech.pl