Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg – Z przyczyn technicznych zmuszeni byliśmy do chwilowego wyłączenia naszej aplikacji. Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy i zapewniamy , że już za kilka dni będą mogli Państwo pobrać naszą nową Aplikację Taxi i cieszyć się promocjami dla jej użytkowników.

Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg – Zamawiaj nasze taksówki łatwo i skutecznie.

Aplikacja Sigma Taxi to bezpłatny program na smartfony służący do zmawiania taksówek z korporacji SigmaTaxi Kołobrzeg. Jest to pierwsza w 100 % mobilna aplikacja do zamawiania taksówek w Kołobrzegu i jest to nowoczesne narzędzie , które łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Aplikacja SigmaTaxi Kołobrzeg udostępnia wyłącznie korporacyjne taksówki i gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi realizowanej przez licencjonowanego taksówkarza. Zamawianie taksówek nigdy wcześniej nie było tak łatwe i szybkie.
Pobierz, zainstaluj i zobacz co zyskasz:
– nowoczesne, łatwe i szybkie narzędzie do zamawiania taksówek,
– korporacyjne taksówki zawsze dostępne w Twoim urządzeniu,
– aplikacja automatycznie lokalizuje Zamawiającego z wykorzystaniem GPS,
– opcja ręcznego wpisywania adresu umożliwia zamawianie taksówek pod dowolną lokalizację,
– możliwość wyboru taksówki: bus, kombi, zamówienia drobnych zakupów, zamówienia usługi pomocy w uruchomieniu samochodu, zakupy, itp.

Aplikacja Sigma Taxi Koło.brzeg

Pierwszy krok – Sprawdź dostępne taksówki

Przed złożeniem zamówienia upewnij się czy są wolne auta , a
Możesz to zrobić klikając ikonkę w górnym, prawym rogu ekranu.
Auta oznaczone na pomarańczowo są w trakcie zlecenia a zielone czekają na sygnał od Ciebie.

Drugi krok – Zamów taksówkę za pomocą Aplikacji Sigma Taxi Kołobrzeg

Skoro już wiesz, że taksówki są dostępne to natychmiast Zamów taxi, uzupełniając dane adresowe. Możesz wpisać dodatkowe uwagi jeśli chcesz np. zamówić zakupy lub uzyskać pomoc techniczną.

Trzeci krok – Czekaj na potwierdzenie

Taksówka już jedzie i z całą pewnością otrzymałeś potwierdzenie więc nie musisz wyglądać przez okno gdyż gdy tylko kierowca będzie na miejscu wyślemy wiadomość.

Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg

Cena z góry

Pamiętaj, że przed złożeniem zamówienia zawsze możesz sprawdzić przybliżoną wycenę przejazdu , a co za tym idzie zawsze wiesz ile zapłacisz.

Partnerem głównym Sigma Taxi Kołobrzeg jest firma Ozon-Tech