Sigma Taxi Kołobrzeg 530856856 , Taxi Kołobrzeg , Taxi Grzybowo , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno, Taxi Sianożęty , Taxi Rogowo

Poszukujemy Partnerów do działań cross-marketingowych.

Sigma Taxi poszukuje Partnerów – Od kilku lat na polskim rynku obserwujemy tendencję do „cięcia” budżetów na reklamę , zwłaszcza tradycyjną. Jest to oczywiste ponieważ każda firma chcąc utrzymać przychody na poziomie daleko odbiegającym od spadkowego musi szukać oszczędności nawet na płaszczyźnie reklamy, bez której większość nowych projektów nigdy nie przyniesie oczekiwanego lub możliwego do osiągnięcia efektu .

I tu warto wspomnieć o możliwości ograniczenia kosztów przy jednoczesnym wzroście zysku jaki jest możliwy do osiągnięcia za pomocą cross-marketingu.

Na czym to polega?

Mocno skora do działań cross-marketingowych była i jest sieć Multikino.

„Środy z Orange „ – tańsze bilety dla abonentów sieci telefonicznej Orange,

„Bueno czwartki „ – to z kolei tańsze bilety dla wszystkich miłośników delikatnych batoników…..

Dobrze poprowadzone promocje cross-marketingowe przynoszą zawsze duże korzyści gdyż chyba nikt nie ma nic przeciwko zakupom czy korzystaniu z usług z wartością dodaną.

Jako firma cieszy się dużym zaufaniem oraz zainteresowaniem lokalnych mieszkańców jak również Turystów . Tak więc jesteśmy godnym partnerem do działań cross-marketingowych.

Jeśli mają Państwo chęć wspólnie z nami dążyć do założonego celu , mają Państwo pomysły jak przy naszej pomocy reklamować swoje pomysły lub chcą po prostu nawiązać z nami współpracę to zapraszamy do kontaktu 662-059-713 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt

Miejsca reklamowe.

Już dzisiaj oddajemy w Państwa ręce nasze pierwsze narzędzia marketingowe , które powstają z myślą o naszych obecnych oraz przyszłych Partnerach.

W chwili obecnej są to miejsca reklamowe na naszej stronie internetowej , która w okresie letnim odwiedzana jest przez potencjalnych Klientów bardzo często – od kilkuset nawet do 2 tyś odsłon dziennie ( Strefy: Noclegi , Restauracje i Puby oraz Strefa Turysty ) , które mają na celu pokazanie z jednej strony , że współpraca z Sigma Taxi się opłaca , a z drugiej strony mają pokazać naszym Klientom jakie usługi i atrakcje przygotowali dla nich nasi Partnerzy.

W celu dodania Państwa wpisu do wszystkich stref , które dla Państwa przygotowaliśmy prosimy o przesłanie informacji jakie chcą Państwo umieścić . Wszystkie dodania wpisów naszych Partnerów są darmowe.

Zespół Sigma Taxi Kołobrzeg

Partner główny Sigma Taxi Kołobrzeg – www.ozon-tech.pl

Strefa Turysty

Strefa Kierowcy

Taxi Dźwirzyno – Havet Hotel Resort & Spa – Partnerem Sigma Taxi