Taxi Dźwirzyno – Sigma Taxi – Taksówka Dźwirzyno – Jesteśmy do Państwa usług nieprzerwalnie od 2016 roku przez 24 h/7.

Taxi Dźwirzyno

Taxi Dźwirzyno – Sigma Taxi telefon do zamówień taxi 530 856 856

Jesteśmy korporacją taksówkową , która cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród Klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych , którzy zamawiają taksówki do miejscowości Dźwirzyno.

Nasi Kierowcy to licencjonowani Taksówkarze , którzy zawsze na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo oraz profesjonalizm w trakcie wykonywanego kursu.

Chodź główna siedziba firmy mieści się w Kołobrzegu to bardzo chętnie dojeżdżamy do miejscowości Dźwirzyno .

Mamy bardzo konkurencyjne ceny dlatego Klienci szukający taksówek w Dźwirzynie najczęściej wybierają naszą korporację.

Rabaty również dla Turystów – Karta Turysty

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą zamówić taksówkę to zapraszamy do kontaktu.

Sigma Taxi Kontakt – Kliknij i zobacz kontakt z nami – Taxi Dźwirzyno

Cennik Sigma Taxi – Kliknij i zobacz nasz cennik.

Płatności w Sigma Taxi Kołobrzeg

Karta Płatnicza Sigma Taxi Kołobrzeg

W Większości naszych taksówek istnieje możliwość uiszczenia płatności kartami płatniczymi oraz BLIK-iem.

Aplikacja Sigma Taxi

Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg

Aplikacja Sigma Taxi to bezpłatny program na smartfony służący do zmawiania taksówek z korporacji Sigma Taxi Kołobrzeg. Jest to pierwsza w 100 % mobilna aplikacja do zamawiania taksówek w Kołobrzegu i jest o nowoczesne narzędzie , które łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg udostępnia wyłącznie korporacyjne taksówki i gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi realizowanej przez licencjonowanego taksówkarza. Zamawianie taksówek nigdy wcześniej nie było tak łatwe i szybkie.

Pobierz, zainstaluj i zobacz co zyskasz:
– nowoczesne, łatwe i szybkie narzędzie do zamawiania taksówek,
– korporacyjne taksówki zawsze dostępne w Twoim urządzeniu,
– aplikacja automatycznie lokalizuje Zamawiającego z wykorzystaniem GPS,
– opcja ręcznego wpisywania adresu umożliwia zamawianie taksówek pod dowolną lokalizację,
– możliwość wyboru taksówki: bus, kombi, zamówienia drobnych zakupów, zamówienia usługi pomocy w uruchomieniu samochodu, zakupy, itp.

Czytaj więcej…

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY SIGMA TAXI

Od 01.01.2024 wprowadziliśmy progi rabatowe  uzależnione od ilości wykonanych kursów :

BRAK KONIECZNOŚCI OKAZYWANIA KARTY STAŁEGO KLIENTA PO WEZWANIU TELEFONICZNYM.

 Czytaj więcej….

Karta Stałego Klienta Sigma Taxi .

Karta Stałego Klienta

Kochani wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy możliwość okazywania powyższej Karty Stałego Klienta Sigma Taxi   w formie elektronicznej. Jest to z całą pewnością bardzo duże ułatwienie. Zdajemy sobie sprawę , że nie zawsze posiadają Państwo przy sobie Kartę Stałego Klienta w formie papierowej , a telefon w dzisiejszej dobie jest naszym nieodłącznym towarzyszem.

Pamiętajmy , że od 01.01.2021 Karta Stałego Klienta Sigma Taxi utrzymała swą moc tylko i wyłącznie przy zajęciu taksówki z postoju.

Aby skorzystać z rabatu 10 % muszą Państwo w wyszukiwarce wpisać adres www.taxikolobrzeg.pl lub www.sigmataxi.eu . Następnym krokiem jest wybranie zakładki karta . Powyższą kartę należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Czytaj więcej….

Zobacz karty rabatowe w Sigma Taxi

Karta Turysty w formie elektronicznej !!!!!

Noclegi -Karta Turysty

Sigma Taxi Kołobrzeg  jest jedyną korporacją na Kołobrzeskim rynku , która wprowadziła Kartę Turysty  . Daje ona możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem . 

Czytaj więcej….

Karta Pracownicza Sigma Taxi .

Karta Pracownicza

Karta Pracownicza – W chwili obecnej gdy ceny , usług czy poprostu zwykłych codziennych zakupów przyprawiają nas wszystkich o ból głowy , raz kolejny staramy się pokazać Państwu , że w ramach naszych możliwości jesteśmy zawsze gotowi świadczyć dla Państwa usługi z największym rabatem w naszym pięknym Kołobrzegu.

Jako zupełną nowość na Kołobrzeskim rynku taksówkarskim, wprowadzamy Kartę Pracowniczą. Daje nam ona możliwość obsługiwania Państwa jak i wszystkich Waszych Pracowników z maksymalnym rabatem , zarówno z postoju jak i zlecenia przyjętego drogą telefoniczną już od pierwszego kursu.

Czytaj więcej…..

Kołobrzeska Karta Mieszkańca.

Kołobrzeska Karta Mieszkańca

Kołobrzeska Karta Mieszkańca to u nas pewny rabat na przejazd taksówką zarówno po wezwaniu telefonicznym jak również po zajęciu taksówki z postoju.

  • Jeśli zajmiecie Państwo taksówkę Sigma Taxi z postoju i Okażecie Kierowcy KKM to kierowca natychmiast udzieli Wam – 10 % rabatu
  • Po wezwaniu telefonicznym Sigma Taxi Kołobrzeg – 10 % rabatu otrzymają Państwo już od pierwszego kursu. Kolejne wezwania naszych taksówek zbliżają Państwa do rabatów , które ustaliliśmy w programie lojalnościowym Sigma Taxi. (Program lojalnościowy dostępny jest dla Klientów w każdej taksówce Sigma Taxi Kołobrzeg na tylnej szybie od strony Pasażera lub na naszej stronie internetowej).

Pamiętajmy , że Kołobrzeską Kartę Mieszkańca należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Czytaj więcej….

Dezynfekcja w Sigma Taxi

Dbając o zdrowie Klientów oraz Kierowców Sigma Taxi Kołobrzeg , regularnie wykonuje dezynfekcję wszystkich jeżdżących pod naszym szyldem  taksówek. W pojazdach nałożone zostały powłoki fotokatalityczne , które pod wpływem światła usuwają wszelkie bakterie oraz wirusy , a  kierowcy  wyposażeni zostali również w sterylizatory UV-C do dezynfekcji telefonów ,okularów itp. Ze sterylizatorów mogą Państwo nieodpłatnie skorzystać w trakcie wykonywania kursu. . Usługę dezynfekcji pojazdów Sigma Taxi wykonuje  tradycyjnie firma www.ozon-tech.pl 

 Certyfikat Firma Godna Zaufania -Twoja Najlepsza taksówka Dźwirzyno.

Certyfikat firmy godnej zaufania

Dziękujemy za zaufanie , gdyż to dzięki Państwu ciągle się rozwijamy i mamy nadzieję , że jeszcze nie raz pozytywnie Was zaskoczymy. 

Czytaj więcej…

Rejony Dojazdów Sigma Taxi Kołobrzeg

Taxi Ustronie Morskie , Taxi Grzybowo , Taxi Rogowo , Taxi Sianożęty , Taxi Gąski , Taxi Mrzeżyno

Kamery miejskie