Sigma Taxi Kołobrzeg
Sigma Taxi Kołobrzeg

Taxi Kołobrzeg – Sigma Taxi – Taksówka Kołobrzeg – Jesteśmy do Państwa usług nieprzerwalnie od 2016 roku przez 24 h/7.

Jesteśmy korporacją taksówkową , która cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród Klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych , którzy zamawiają taksówki w mieście Kołobrzeg .

Nasi Kierowcy to licencjonowani Taksówkarze , którzy zawsze na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo oraz profesjonalizm w trakcie wykonywanego kursu.

Główna siedziba firmy Sigma Taxi Kołobrzeg mieści się w Kołobrzegu i właśnie w tym mieście stacjonują wszystkie nasze taksówki. Na życzenie naszych Klientów bardzo chętnie dojeżdżamy do miejscowości takich jak Grzybowo , Dźwirzyno , Ustronie Morskie , Sianożęty , Mrzeżyno , Rogowo , Gąski

Mamy bardzo konkurencyjne ceny dlatego Klienci szukający taksówek w Kołobrzegu najczęściej wybierają naszą korporację.

Rabaty również dla Turystów – Karta Turysty – Taxi Kołobrzeg.

Płatności w Sigma Taxi Kołobrzeg

Karta Płatnicza Sigma Taxi Kołobrzeg

W Większości naszych taksówek istnieje możliwość uiszczenia płatności kartami płatniczymi oraz BLIK-iem.

Aplkacja Sigma Taxi Kołobrzeg

Nowość !!!!! Zamawiaj nasze taksówki za pomocą aplikacji , Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody lub przejazdy promocyjne o zwiększonym rabacie.  Ilość punktów , którą otrzymujecie jest naliczana według schematu 1zł = 1pkt. (Przykład : 25 zł = 25 pkt.). Jest to bardzo fajna opcja dla ludzi pracujących w recepcji , Właścicieli pensjonatów jak również kwater. Zamawiając taksówki za pomocą naszej aplikacji dla waszych Gości , zyskujecie punkty za każdą złotówkę , którą oni zapłacą za kurs wykonany za naszym pośrednictwem.

Dodatkową korzyścią jest to , że co 20 kurs otrzymujecie przejazd promocyjny o zwiększonym rabacie.

Kilka słów o naszej aplikacji.

Aplikacja Sigma Taxi to bezpłatny program na smartfony służący do zmawiania taksówek z korporacji Sigma Taxi Kołobrzeg. Jest to w 100 % mobilna aplikacja do zamawiania taksówek w Kołobrzegu. Jest to również nowoczesne narzędzie , które łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg udostępnia wyłącznie korporacyjne taksówki i gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi realizowanej przez licencjonowanego taksówkarza. Zamawianie taksówek nigdy wcześniej nie było tak łatwe i szybkie.

Czytaj więcej…

Karty rabatowe w Sigma Taxi Kołobrzeg

Karta Turysty w formie elektronicznej !!!!!

Noclegi -Karta Turysty

Sigma Taxi Kołobrzeg  jest jedyną korporacją na Kołobrzeskim rynku , która wprowadziła Kartę Turysty  . Daje ona możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem . 

Czytaj więcej….

Karta Pracownicza Sigma Taxi .

Karta Pracownicza

W chwili obecnej gdy ceny , usług czy po prostu zwykłych codziennych zakupów przyprawiają nas wszystkich o ból głowy , raz kolejny staramy się pokazać Państwu , że w ramach naszych możliwości jesteśmy zawsze gotowi świadczyć dla Państwa usługi z największym rabatem w naszym pięknym Kołobrzegu.

Jako zupełną nowość na Kołobrzeskim rynku taksówkarskim, wprowadzamy Kartę Pracowniczą. Daje nam ona możliwość obsługiwania Państwa jak i wszystkich Waszych Pracowników z maksymalnym rabatem , zarówno z postoju jak i zlecenia przyjętego drogą telefoniczną już od pierwszego kursu.

Czytaj więcej…..

Kołobrzeska Karta Mieszkańca – Taxi Kołobrzeg.

Kołobrzeska Karta Mieszkańca

Kołobrzeska Karta Mieszkańca to u nas pewny rabat na przejazd taksówką zarówno po wezwaniu telefonicznym jak również po zajęciu taksówki z postoju.

  • Jeśli zajmiecie Państwo taksówkę Sigma Taxi z postoju i Okażecie Kierowcy KKM to kierowca natychmiast udzieli Wam – 10 % rabatu
  • Po wezwaniu telefonicznym Sigma Taxi Kołobrzeg – 10 % rabatu otrzymają Państwo już od pierwszego kursu. Kolejne wezwania naszych taksówek zbliżają Państwa do rabatów , które ustaliliśmy w programie lojalnościowym Sigma Taxi. (Program lojalnościowy dostępny jest dla Klientów w każdej taksówce Sigma Taxi Kołobrzeg na tylnej szybie od strony Pasażera lub na naszej stronie internetowej).

Pamiętajmy , że Kołobrzeską Kartę Mieszkańca należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Czytaj więcej….

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą zamówić taksówkę to zapraszamy do kontaktu.

Sigma Taxi Kontakt – Kliknij i zobacz kontakt z nami – Taxi Kołobrzeg
Cennik Sigma Taxi – Kliknij i zobacz nasz cennik.

Kamery miejskie

Partnerem głównym Sigma Taxi Kołobrzeg jest Firma www.ozon-tech.pl