Kontakt Sigma Taxi Kołobrzeg

Kontakt Sigma Taxi Kołobrzeg

  Zamów Sigma Taxi Kołobrzeg:  

    530 856 856  / 530 358 358 / 

    570 002 100 /    (94) 19 777

Uwagi lub pytania?

Sigma Taxi Kontakt – zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Jeśli macie Państwo pytania lub uwagi prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego .  Chętnie zapoznamy się z Państwa opiniami co z pewnością pozwoli nam na usprawnienie świadczonych przez nas usług.

W  sprawie reklamacji prosimy o kontakt tylko i wyłącznie srogą SMS lub MMS na nr 535 086 506. Przyjmujemy tylko i wyłącznie reklamacje potwierdzone paragonem z odbytego kursu. Paragon prosimy załączyć jako zdjęcie w wiadomości MMS.

Współpraca – Kontakt Sigma Taxi Kołobrzeg

Jesteście Państwo właścicielami firmy ? Szukacie nowych możliwości promocji dla swojego przedsięwzięcia. Sigma Taxi serdecznie zaprasza do współpracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt :

marketing@taxikolobrzeg.pl

www.taxikolobrzeg.pl/kontakt/

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę , świadcząc usługi przewozowe   osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno i gdzie sobie tylko Państwo zapragną za najniższą cenę w mieście , udzielając  Rabatów  również dla Turystów.

Jako jedyni na Kołobrzeskim rynku wprowadziliśmy Kartę Turysty  , która daje możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem .  Kartę Turysty możemy otrzymać podczas kursu w każdej naszej  taksówce.

Partner główny Sigma Taxi – www.ozon-tech.pl