Zamów Taxi :     530 856 856   lub   19 777

Uwagi lub pytania?

Sigma Taxi Kontakt – zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Jeśli macie Państwo pytania lub uwagi prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego .  Chętnie zapoznamy się z Państwa opiniami co z pewnością pozwoli nam na usprawnienie świadczonych przez nas usług.

W  sprawie reklamacji prosimy o kontakt tylko i wyłącznie srogą SMS lub MMS na nr 535 086 506. Przyjmujemy tylko i wyłącznie reklamacje potwierdzone paragonem z odbytego kursu. Paragon rosimy załączyć jako zdjęcie w wiadomości MMS.

Współpraca

Jesteście Państwo właścicielami firmy ? Szukacie nowych możliwości promocji dla swojego przedsięwzięcia. Sigma Taxi serdecznie zaprasza do współpracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt :

marketing@taxikolobrzeg.pl

Sigma Taxi Kołobrzeg 530 856 856

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę , świadcząc usługi przewozowe   osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno i gdzie sobie tylko Państwo zapragną za najniższą cenę w mieście , udzielając  Rabatów  również dla Turystów.

Jako jedyni na Kołobrzeskim rynku wprowadziliśmy Kartę Turysty  , która daje możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem .  Kartę Turysty możemy otrzymać podczas kursu w każdej naszej  taksówce.

O nas

Firma Godna Zaufania – Certyfikat Dla Sigma Taxi Kołobrzeg.

Sigma Taxi Kołobrzeg tel. 530 856 856

Dziękujemy za zaufanie . To dzięki Państwu ciągle się rozwijamy i mamy nadzieję , że jeszcze nie raz pozytywnie Was zaskoczymy. Zespół Sigma Taxi Kołobrzeg.

Jest najszybciej rozwijającą się korporacją taksówkową w Kołobrzegu. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej . Naszym celem jest tworzenie nowego , wyższego standardu obsługi Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę . Przewóz osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno i gdzie sobie tylko Państwo zapragną za najniższą cenę w mieście . Rabaty również dla Turystów.

Nasi Kierowcy to licencjonowani taksówkarze z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością topografii Kołobrzegu.

Nasi kierowcy udzielają wszelkiej pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym , łącznie z odprowadzeniem pod drzwi mieszkania.

Partner główny Sigma Taxi – www.ozon-tech.pl