baner

Aplikacja Taxi -W dniu dzisiejszym zakończyliśmy wszystkie testy związane z działaniem naszej w 100 % kołobrzeskiej , mobilnej aplikacji do zamawiania taksówek Sigma Taxi .
Nadszedł również czas , aby przedstawić publicznie firmę Sigma Taxi oraz zdementować plotki jak również niestworzone historie opowiadane na nasz temat.
Jedynym i 100% właścicielem Aplikacji Taxi Sigma Taxi Kołobrzeg jest kołobrzeska firma F.U.H SIGMA PARTNER.
Nasze podatki zawsze będą pozostawały w Polsce.
Otwierając sieć taksówek Sigma Taxi postawiliśmy sobie za cel oferowanie najtańszych usług taksówkowych na jak najwyższym poziomie . Korzystanie z naszych taksówek gwarantuje Państwu szybki , komfortowy i bezpieczny dojazd do celu na terenie Kołobrzegu i okolic wykonywany tylko i wyłącznie przez licencjonowanych taksówkarzy posiadających pojazdy przystosowane do zarobkowego przewozu osób taksówką osobową( aktualna legalizacja taksometru)
Liczymy , że dzięki naszej konkurencyjnej ofercie taxi oraz jakości naszych usług szybko zyskamy Państwa zaufanie , a taksówka stanie się ulubionym środkiem transportu w naszym mieście.
Korzystając z okazji bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w testach zarówno współpracującym z nami Taksówkarzom jak i darzącym nas zaufaniem Klientom.
Oficjalny start Sigma Taxi zaplanowaliśmy na 14.02.2016 lecz zapraszamy do korzystania z naszych usług już dziś gdyż tylko wtedy będziemy pewni , że na czas oficjalnego startu wszystko będzie działało w 100% sprawnie .

Zespół Sigma Taxi