Zatrudnimy Kierowców ,  www.taxikolobrzeg.pl

 Sigma Taxi Kołobrzeg Zatrudni Kierowców Taksówek Firmowych.

Zatrudnimy Kierowców -jeśli Jesteś osobą zdyscyplinowaną ? Lubisz jeździć samochodem ? Jeśli tak to oferta, którą dzisiaj  oferujemy  jest właśnie dla Ciebie .

Zatrudnimy  kierowców kat B na taxi.

Wymagania:

– Skończone 25lat
– prawo jazdy min 3 lata.
– Niekaralność
– Psychotechnika
– Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o dopuszczeniu do
zawodu kierowcy taxi.
– Znajomość topografii miasta.
– Nie wymagamy egzaminu Taxi.

Oferujemy:

– Umowę Zlecenie
–  Praca dla kierowców na auta służbowe , na których  pracujemy w systemie  zmianowym : 5 dni pracy po 12 godzin, 1 dzień wolny.
– stała praca
– Pensja uzależniona jest od ilości przepracowanych godzin jak również  obrotu i jest ustalana indywidualnie z każdym z zainteresowanych z osobna .

Możliwość pracy w innym systemie , który jest dla Państwa bardziej odpowiedni , a co za tym idzie sprawi mniej problemów i więcej satysfakcji.

Proszę o składanie CV za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce „Kontakt „.

Kontakt telefoniczny od pon-pią w godzinach 11:00-16:00 pod nr tel. 662-059-713

Dodatkowe dane kontaktowe w temacie  zatrudnienia Kierowców

Pytania , Uwagi – zapraszamy do kontaktu:

Jeśli macie Państwo pytania lub uwagi to prosimy o kontakt  poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt , w tytule wiadomości prosimy wpisać słowo ” pytanie” lub „uwaga ” . My ze swojej strony , bardzo chętnie zapoznamy się z Państwa opiniami co z pewnością pozwoli nam na usprawnienie świadczonych przez nas usług oraz przybliży do wykonywania usług na najwyższym poziomie.

Kontakt w sprawie Reklamacji:

W  sprawie reklamacji prosimy o informację tylko i wyłącznie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt , w tytule wiadomości prosimy wpisać słowo ” Reklamacja”. Przyjmujemy tylko i wyłącznie reklamacje potwierdzone paragonem z odbytego kursu , który prosimy załączyć jako zdjęcie w przesłanej przez Państwa wiadomości.

Kontakt w sprawie Współpracy

Jeśli jesteście Państwo właścicielami firmy lub zajmujecie się firmą od strony marketingu i Szukacie nowych możliwości promocji dla swojego przedsięwzięcia to  Sigma Taxi Kołobrzeg  serdecznie zaprasza do współpracy.

Zainteresowanych prosimy o informację poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt

W tytule wiadomości prosimy wpisać słowo ” Współpraca”.

Numery do zamawiania Sigma Taxi :

    530 856 856  / 530 358 358 / 

    570 002 100 /    (94) 19 777

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę , świadcząc usługi przewozowe   osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno, Sianożęty  i gdzie sobie tylko Państwo zażyczą zawsze  za najniższą cenę w mieście , udzielając  Rabatów  również dla Turystów

Partnerem głównym Sigma Taxi Kołobrzeg tradycyjnie jest Firma www.ozon-tech.pl

Noclegi w Kołobrzegu i okolicach.