Naciśnij ikonkę i zamów Taxi

Taxi Mielenko – Sigma Taxi – Taksówka Mielenko – Jesteśmy do Państwa usług nieprzerwanie od 2016 roku przez 24 h/7.

Sigma Taxi Kołobrzeg ; Zatrudnimy Kierowców ; Praca na Taxi

Jesteśmy korporacją taksówkową , która cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród Klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych , którzy zamawiają taksówki do miejscowości Mielenko.

Nasi Kierowcy to licencjonowani Taksówkarze , którzy zawsze na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo oraz profesjonalizm w trakcie wykonywanego kursu.

Mamy bardzo konkurencyjne ceny dlatego Klienci szukający taksówek w Mielenku najczęściej wybierają naszą korporację.

Sami wybierzcie Taxi Koszalin czy Taxi Kołobrzeg.

Aby usprawnić oraz znacznie przyspieszyć dojazd do miejscowości Mielenko postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą Radmor Taxi Koszalin , która bardzo szybko , a przede wszystkim niedrogo obsługuje Klientów miejscowości Mielenko w naszym imieniu. Od tego też momentu zachęcamy Państwa do składania zamówień telefonicznych z rozróżnieniem faktu czy potrzebują Państwo dojechać do Koszalina czy Kołobrzegu.

Taxi Koszalin – Radmor Taxi Koszalin tel. 608 417 417

Jeśli potrzebujecie Państwo dojechać do Koszalina lub miejscowości do niego przyległych to zapraszamy do kontaktu z firmą Radmor Taxi Koszalin po numerem telefonu 608 417 417.

Naciśnij ikonkę i zamów Taxi

Taxi Kołobrzeg – Sigma Taxi Kołobrzeg tel. 530 856 856

Jeśli potrzebujecie Państwo dojechać do Kołobrzegu lub miejscowości do niego przyległych to zapraszamy do kontaktu z firmą Sigma Taxi Kołobrzeg po numerem telefonu 530 856 856.

Sigma Taxi Kołobrzeg www.taxikolobrzeg.pl
Sigma Taxi Kołobrzeg- wizytówka www.taxikolobrzeg.pl

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Od 01.02.2022 wprowadzamy progi rabatowe  uzależnione od ilości wykonanych kursów

BRAK KONIECZNOŚCI OKAZYWANIA KARTY STAŁEGO KLIENTA PO WEZWANIU TELEFONICZNYM.

 1 DO 10 KURSÓW RABAT – 0%

 OD 11 DO 500 KURSÓW RABAT – 10% 

 OD 501 KURSÓW RABAT – 15%  I DODANIE RANGI KLIENT VIP

Rabaty również dla Turystów – Karta Turysty

Karty Rabatowe Sigma Taxi

Karta Pracownicza

Karta Pracownicza Sigma Taxi , Taxi Gąski , Taksówka Gąski
Karta Pracownicza -W chwili obecnej gdy ceny usług czy poprostu zwykłych codziennych zakupów przyprawiają nas wszystkich o ból głowy , raz kolejny staramy się pokazać Państwu , że w ramach naszych możliwości jesteśmy zawsze gotowi świadczyć dla Państwa usługi z największym rabatem .
Jako zupełną nowość na naszym rynku taksówkarskim, wprowadzamy Kartę Pracowniczą. Daje nam ona możliwość obsługiwania Państwa jak i wszystkich Waszych Pracowników z maksymalnym rabatem Sigma Taxi , zarówno z postoju jak i zlecenia przyjętego drogą telefoniczną już od pierwszego kursu.

Czytaj więcej…

Karta Stałego Klienta

Karta Stałego Klienta Sigma Taxi Kołobrzeg

Karta Stałego Klienta – Kochani wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy możliwość okazywania powyższej Karty Sigma Taxi Kołobrzeg w formie elektronicznej. Jest to z całą pewnością bardzo duże ułatwienie. Zdajemy sobie sprawę , że nie zawsze posiadają Państwo przy sobie ową Klienta w formie papierowej , a telefon w dzisiejszej dobie jest naszym nieodłącznym towarzyszem.

Pamiętajmy , że od 01.01.2021 Karta Stałego Klienta Sigma Taxi utrzymała swą moc tylko i wyłącznie przy zajęciu taksówki z postoju.

Aby skorzystać z rabatu 10 % muszą Państwo w wyszukiwarce wpisać adres www.taxikolobrzeg.pl lub www.sigmataxi.eu . Następnym krokiem jest wybranie zakładki karta . Powyższą kartę należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Czytaj więcej….

Karta Turysty

Karty Rabatowe- Karta Turysty Sigma Taxi . Taxi Gąski , Taksówka Gąski
Karta Turysty – Sigma Taxi jest jedyną korporacją na naszym rynku , która wprowadziła Kartę Turysty  . Daje ona możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem . Jest to najniższa cena za przejazdy taksówką osobową w naszym regionie.

Czytaj więcej…

Kołobrzeska Karta Mieszkańca

Kołobrzeska Karta Mieszkańca . Taxi Ustronie Morskie

Kołobrzeska Karta Mieszkańca – Korzystając u nas z Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca otrzymają Państwo pewny rabat na przejazd taksówką , Będzie to rabat udzielony zarówno po wezwaniu telefonicznym jak również po zajęciu taksówki z postoju.

10 % rabatu otrzymacie Państwo jeśli zajmiecie Państwo naszą taksówkę z postoju i Okażecie Kierowcy KKM.

Również 10 % rabatu otrzymają Państwo po wezwaniu telefonicznym taksówki Sigma Taxi i to już już od pierwszego kursu. Kolejne wezwania naszych taksówek zbliżają Państwa do rabatów , które ustaliliśmy w programie lojalnościowym . (Program lojalnościowy dostępny jest dla Klientów w każdej taksówce Sigma Taxi . Umiejscowiony jest na tylnej szybie od strony Pasażera lub na naszej stronie internetowej www.taxikolobrzeg.pl ).

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą zamówić taksówkę to zapraszamy do kontaktu.

Sigma Taxi Kontakt – Kliknij i zobacz kontakt z nami – Taxi Mielenko .

Cennik Sigma Taxi – Kliknij i zobacz nasz cennik.

Rejony Dojazdów Sigma Taxi Kołobrzeg

Taxi Dźwirzyno , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Grzybowo , Taxi Rogowo , Taxi Sianożęty ,Taxi Mrzeżyno

Partnerem głównym Sigma Taxi jest firma www.ozon-tech.pl