Karta Pracownicza Sigma Taxi Kołobrzeg.

Karta Pracownicza Sigma Taxi Kołobrzeg. www.taxikolobrzeg.pl , Taxi Kołobrzeg , Taxi Grzybowo , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno, Taxi Sianożęty , Taxi Rogowo

Prowadzisz Hotel , Firmę Usługową? Mówiąc prościej poprostu Zatrudniasz Pracowników? Pokaż im , że Dbasz o nich pod każdym względem !!!

Karta Pracownicza -W chwili obecnej gdy ceny usług czy po prostu zwykłych codziennych zakupów przyprawiają nas wszystkich o ból głowy , raz kolejny staramy się pokazać Państwu , że w ramach naszych możliwości jesteśmy zawsze gotowi świadczyć dla Państwa usługi z największym rabatem .

Jako zupełną nowość na Kołobrzeskim rynku taksówkarskim, wprowadzamy Kartę Pracowniczą. Daje nam ona możliwość obsługiwania Państwa jak i wszystkich Waszych Pracowników z maksymalnym rabatem Sigma Taxi Kołobrzeg , zarówno z postoju jak i zlecenia przyjętego drogą telefoniczną już od pierwszego kursu.

Jak działa Karta Pracownicza ?

Bezpośrednio po wejściu do taksówki oznaczonej logo Sigma Taxi Kołobrzeg , okażcie kierowcy Kartę Pracowniczą i jedźcie z maksymalnym rabatem udzielanym przez naszą firmę już od pierwszego kursu.

Czego oczekujemy od Państwa w zamian (Hotele , Firmy , Urzędy , Galerie itp. )

Kartę Pracowniczą Sigma Taxi proponujemy dla wszystkich Pracowników i nie zawężamy możliwości korzystania z niej tylko i wyłącznie wybranej grupie pracowników( np. w przypadku Hoteli tylko i wyłącznie dla pracowników recepcji ) , oczekujemy od Państwa minimum korzyści dla naszej firmy w postaci :

  • Możliwość ustawienia na holu głównym reklamy w postaci rollup-u oraz wizytówek Sigma Taxi Kołobrzeg. Nie oczekujemy od Państwa żadnych wyłączności dotyczących zamawiania taksówek więc wszystkie obecne umowy z firmami dla nas konkurencyjnymi pozostają dla Państwa bez zmian .

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Sigma Taxi Kołobrzeg to zapraszamy do kontaktu .Tel. 662 059 713 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.

Kilka słów o nas.

Sigma Taxi Kołobrzeg jest najczęściej wybieraną korporacją taksówkową w Kołobrzegu. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej . Naszym wspólnym celem jest tworzenie nowego , wyższego standardu obsługi Klienta . Wszyscy nasi kierowcy  to licencjonowani taksówkarze z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością topografii Kołobrzegu.  Bardzo chętnie  udzielają wszelkiej pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym ,   łącznie z odprowadzeniem pod drzwi mieszkania.

Jesteśmy  z Państwem zawsze wtedy gdy tylko tego Potrzebujecie . Bardzo często staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom  ,jeśli tylko znajdują się one  w naszym banku możliwości jakie dla naszych Klientów Przygotowaliśmy . 

Do niemal codziennych zleceń  w Sigma Taxi Kołobrzeg  możemy zaliczyć  zlecenia takie jak: 

  • Przewóz taksówkami osobowymi gości podczas imprez firmowych czy okolicznościowych.
  • Dowóz paliwa
  • Awaryjne uruchamianie samochodu przy użyciu kabli rozruchowych
  • Pomoc przy wymianie koła
  • Obsługa taksówkami osobowymi ślubów , wieczorów kawalerskich , wieczorów panieńskich 
  • Obsługa taksówkowa styp, pogrzebów .
  • Transfer Gości z lotniska czy dworca
  • Wykonanie drobnych zakupów
  • Przewóz małych zwierząt domowych

Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg

Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg

Aplikacja Sigma Taxi to bezpłatny program na smartfony służący do zmawiania taksówek z korporacji Sigma Taxi Kołobrzeg. Jest to pierwsza w 100 % mobilna aplikacja do zamawiania taksówek w Kołobrzegu i jest to nowoczesne narzędzie , które łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg udostępnia wyłącznie korporacyjne taksówki i gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi realizowanej przez licencjonowanego taksówkarza. Zamawianie taksówek nigdy wcześniej nie było tak łatwe i szybkie.

Pobierz, zainstaluj i zobacz co zyskasz:
– nowoczesne, łatwe i szybkie narzędzie do zamawiania taksówek,
– korporacyjne taksówki zawsze dostępne w Twoim urządzeniu,
– aplikacja automatycznie lokalizuje Zamawiającego z wykorzystaniem GPS,
– opcja ręcznego wpisywania adresu umożliwia zamawianie taksówek pod dowolną lokalizację,
– możliwość wyboru taksówki: bus, kombi, zamówienia drobnych zakupów, zamówienia usługi pomocy w uruchomieniu samochodu, zakupy, itp.

Czytaj więcej…

Jesteśmy dla Was Przez 24h/7

Flota Sigma Taxi Kołobrzeg to pojazdy typu sedan, kombi oraz bus 6 osób. Jeśli potrzebujecie Państwo konkretnie wybrany rodzaj nadwozia taksówki  to prosimy o poinformowanie osoby przyjmującej zlecenie o tym fakcie.

 Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę . Swiadczymy usługi przewozowe   osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno, Sianożęty  i gdzie sobie tylko Państwo zażyczą zawsze za najniższą cenę  w mieście , udzielając  Rabatów  również dla Turystów.

Dezynfekcja w Sigma Taxi

Dbając o zdrowie Klientów oraz Kierowców Sigma Taxi Kołobrzeg , regularnie wykonuje dezynfekcję wszystkich jeżdżących pod naszym szyldem  taksówek. W pojazdach nałożone zostały powłoki fotokatalityczne , które pod wpływem światła usuwają wszelkie bakterie oraz wirusy . Kierowcy  wyposażeni zostali również w sterylizatory UV-C do dezynfekcji telefonów ,okularów itp. Ze sterylizatorów mogą Państwo nieodpłatnie skorzystać w trakcie wykonywania kursu. . Usługę dezynfekcji pojazdów Sigma Taxi wykonuje  tradycyjnie firma www.ozon-tech.pl 

Taxi Dźwirzyno , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Grzybowo , Taxi Rogowo , Taxi Sianożęty , Taxi Gąski , Taxi Mrzeżyno , Taxi Mielno

Karty Rabatowe w Sigma Taxi Kołobrzeg

Tradycyjnie Partnerem Głównym naszej akcji jest firma www.ozon-tech.pl