Karty Rabatowe w Sigma Taxi Kołobrzeg.

Karta Pracownicza

Karta Pracownicza Sigma Taxi
Karta Pracownicza -W chwili obecnej gdy ceny usług czy poprostu zwykłych codziennych zakupów przyprawiają nas wszystkich o ból głowy , raz kolejny staramy się pokazać Państwu , że w ramach naszych możliwości jesteśmy zawsze gotowi świadczyć dla Państwa usługi z największym rabatem .
Jako zupełną nowość na Kołobrzeskim rynku taksówkarskim, wprowadzamy Kartę Pracowniczą. Daje nam ona możliwość obsługiwania Państwa jak i wszystkich Waszych Pracowników z maksymalnym rabatem Sigma Taxi Kołobrzeg , zarówno z postoju jak i zlecenia przyjętego drogą telefoniczną już od pierwszego kursu.

Czytaj więcej…

Karta Stałego Klienta

Karta Stałego Klienta Sigma Taxi Kołobrzeg

Karta Stałego Klienta – Kochani wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy możliwość okazywania powyższej Karty Sigma Taxi Kołobrzeg w formie elektronicznej. Jest to z całą pewnością bardzo duże ułatwienie. Zdajemy sobie sprawę , że nie zawsze posiadają Państwo przy sobie ową Klienta w formie papierowej , a telefon w dzisiejszej dobie jest naszym nieodłącznym towarzyszem.

Pamiętajmy , że od 01.01.2021 Karta Stałego Klienta Sigma Taxi utrzymała swą moc tylko i wyłącznie przy zajęciu taksówki z postoju.

Aby skorzystać z rabatu 10 % muszą Państwo w wyszukiwarce wpisać adres www.taxikolobrzeg.pl lub www.sigmataxi.eu . Następnym krokiem jest wybranie zakładki karta . Powyższą kartę należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Czytaj więcej….

Karta Turysty

Karty Rabatowe- Karta Turysty Sigma Taxi Kołobrzeg www.taxikolobrzeg.pl
Karta Turysty – Sigma Taxi Kołobrzeg jest jedyną korporacją na Kołobrzeskim rynku , która wprowadziła Kartę Turysty  . Daje ona możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem . Jest to najniższa cena za przejazdy taksówką osobową w Kołobrzegu.

Czytaj więcej…

Kołobrzeska Karta Mieszkańca

Kołobrzeska Karta Mieszkańca

Kołobrzeska Karta Mieszkańca – Korzystając u nas z Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca otrzymają Państwo pewny rabat na przejazd taksówką , Będzie to rabat udzielony zarówno po wezwaniu telefonicznym jak również po zajęciu taksówki z postoju.

10 % rabatu otrzymacie Państwo jeśli zajmiecie Państwo naszą taksówkę z postoju i Okażecie Kierowcy KKM.

Również 10 % rabatu otrzymają Państwo po wezwaniu telefonicznym taksówki Sigma Taxi i to już już od pierwszego kursu. Kolejne wezwania naszych taksówek zbliżają Państwa do rabatów , które ustaliliśmy w programie lojalnościowym . (Program lojalnościowy dostępny jest dla Klientów w każdej taksówce Sigma Taxi Kołobrzeg. Umiejscowiony jest na tylnej szybie od strony Pasażera lub na naszej stronie internetowej www.taxikolobrzeg.pl ).

Taxi Dźwirzyno , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Grzybowo , Taxi Rogowo , Taxi Sianożęty , Taxi Gąski , Taxi Mrzeżyno , Taxi Mielno

Kamery miejskie

Partnerem głównym Sigma Taxi Jest Firma www.ozon-tech.pl