Sigma Taxi Kołobrzeg
Sigma Taxi Kołobrzeg

Pierwsze kroki Taksówek Sigma Taxi Kołobrzeg.

Pierwsze taksówki Sigma Taxi Kołobrzeg wyjechały na ulice naszego miasta w lutym 2016 roku. Był to efekt ponad rocznych przygotowań wielu zaangażowanych w ten projekt osób. Planowany oficjalny start Sigmy Taxi planowany był na pierwsze dni grudnia 2015 roku lecz pierwsze testy wewnętrznej aplikacji wykazały pewne nieprawidłowości i zmuszeni byliśmy utworzyć całą aplikację od nowa.

Początkowo były to trzy taksówki i z racji tak małej ilości samochodów nikt nie dawał nam nawet najmniejszych szans na utrzymanie się w kołobrzeskim jakże bardzo hermetycznym środowisku taksówkarskim.

Od samego początku przygotowani byliśmy na ciężki scenariusz powodzenia zaistnienia firmy Sigma Taxi w Kołobrzegu , jednak to co spotykało nas po drodze ze strony firm konkurencyjnych przeszło nasze najśmielsze oczekiwania( zamawianie taksówek poza granice naszego miasta gdzie oczywiście nikt na nas nie czekał było normą).

A jednak Taksówki Sigma Taxi Kołobrzeg zostaną na dłużej.

Wszystkie te dziwne zachowania konkurencji przekonywały nas w tym , że powoli stają się bezradni na nasze poczynania i zaczynają obawiać się , że firma jednak pozostanie z nimi na dłużej i będą musieli nauczyć się z nami żyć.

Bardzo szybko okazało się , że nie tylko będą musieli nauczyć się z nami żyć lecz zaczną czynnie uczestniczyć w dalszym rozwoju firmy Sigma Taxi Kołobrzeg osobiście.

Dziękujemy Państwu za zaufanie . To dzięki Państwu ciągle się rozwijamy i mamy nadzieję , że jeszcze nie raz pozytywnie Was zaskoczymy.

W chwili obecnej jesteśmy najszybciej rozwijającą się korporacją taksówkową w Kołobrzegu, a nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej . Naszym celem jest tworzenie nowego , wyższego standardu obsługi Klienta.

Taksówka Sigma Taxi Kołobrzeg zawsze blisko Was.

Od samego początku naszej działalności , staramy się być zawsze blisko Was. Często organizujemy akcje wspierające bezpieczeństwo na naszych drogach. Ostatnia nasza inicjatywa tego typu to (Sigma Taxi Kołobrzeg rozdaje odblaski). Była to akcja , która miała na celu pokazanie jak ważne jest posiadanie elementów odblaskowych na zewnętrznej części ubrania . A to właśnie jest poprawienie własnego bezpieczeństwa.

Sigma Taxi Kołobrzeg rozdaje odblaski.

Często jesteśmy z Wami również wtedy , kiedy dotknięci chorobą potrzebujecie naszego wsparcia . Bierzemy czynny udział przy organizowaniu zbiórek pieniędzy lub po prostu sami podejmujemy decyzję o konieczności przekazania w całości dochodu Sigma Taxi Kołobrzeg z okresu np. 14 dni. Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego , że nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim lecz w ramach naszych możliwości finansowych będziemy robić to zawsze gdyż wspólne akcje pomocowe wraz z naszymi Klientami to dla nas zaszczyt.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę . Świadczymy usługi przewozu osób taksówkami osobowymi na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno , Sianożęty i gdzie sobie tylko Państwo zapragną , oczywiście za najniższą cenę  w mieście . W swojej ofercie rabatowej posiadamy również rabaty dla Turystów.

Wszyscy bardzo chętnie udzielimy wszelkiej pomocy osobom starszym oraz niepełnosprawnym , łącznie z odprowadzeniem pod drzwi mieszkania.

W sprawie Współpracy :

Jeśli jesteście Państwo właścicielami firmy i Szukacie nowych możliwości promocji dla swojego przedsięwzięcia lub Chcecie nawiązać współpracę z naszą firmą w zakresie przewozu Państwa Gości lub Współpracowników to taksówki Sigma Kołobrzeg serdecznie zapraszają do współpracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt

W tytule wiadomości prosimy wpisać słowo ” Współpraca”.

CENNIK TAKSÓWEK SIGMA TAXI KOŁOBRZEG.

USŁUGA CENA
Opłata początkowa w tym pierwszy km 10.00
Opłata za 1 kmtaryfa 1 /6:00-22:00/5.00
Opłata za 1 kmtaryfa 2 /22:00-6:00/  niedziele i święta6.00
Opłata za 1 kmtaryfa 3 /6:00-22:00/10.00
Opłata za 1 kmtaryfa 4 /22:00-6:00/  niedziele i święta12.00
Opłata za jedną godzinę postoju 60.00
Jednostka taryfowa 2.50

 

Rejony Dojazdów Sigma Taxi Kołobrzeg

Taxi Dźwirzyno , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Grzybowo , Taxi Rogowo , Taxi Sianożęty , Taxi Gąski , Taxi Mrzeżyno , Taxi Mielno

Dezynfekcja w taksówkach Sigma Taxi Kołobrzeg.

Dbając o zdrowie Klientów oraz Kierowców Sigma Taxi , regularnie wykonujemy dezynfekcję wszystkich naszych taksówek. W pojazdach nałożone zostały powłoki fotokatalityczne , które pod wpływem światła usuwają wszelkie bakterie oraz wirusy. Kierowcy wyposażeni zostali również w sterylizatory UV-C do dezynfekcji telefonów ,okularów itp. Ze sterylizatorów mogą Państwo nieodpłatnie skorzystać w trakcie wykonywania kursu. . Usługę dezynfekcji pojazdów Sigma Taxi wykonała dla nas tradycyjnie firma www.ozon-tech.pl .