Karta Pracownicza Sigma Taxi Kołobrzeg 530 856 856 .

Karta Pracownicza Sigma Taxi Kołobrzeg

Prowadzisz Hotel , Firmę Usługową lub mówiąc prościej poprostu Zatrudniasz Pracowników – Pokaż im , że Dbasz o nich pod każdym względem !!!

W chwili obecnej gdy ceny , usług czy poprostu zwykłych codziennych zakupów przyprawiają nas wszystkich o ból głowy , raz kolejny staramy się pokazać Państwu , że w ramach naszych możliwości jesteśmy zawsze gotowi świadczyć dla Państwa usługi z największym rabatem w naszym pięknym Kołobrzegu.

Jako zupełną nowość na Kołobrzeskim rynku taksówkarskim, wprowadzamy Kartę Pracowniczą , która daje nam możliwość obsługiwania Państwa jak i wszystkich Waszych Pracowników z maksymalnym rabatem Sigma Taxi Kołobrzeg , zarówno z postoju jak i zlecenia przyjętego drogą telefoniczną już od pierwszego kursu.

Jak to działa ?

Bezpośrednio po wejści do taksówki oznaczonej logo Sigma Taxi Kołobrzeg , okazujemy kierowcy Kartę Pracowniczą i jedziemy z maksymalnym rabatem udzielanym przez naszą firmę już od pierwszego kursu.

Czego oczekujemy od Państwa w zamian (Hotele , Firmy , Urzędy , Galerie itp. )

Mając na uwadze fakt , że Kartę Pracowniczą Sigma Taxi Kołobrzeg proponujemy dla Państwa wszystkich Pracowników i nie zawężamy możliwości korzystania z niej tylko wybranej grupie pracowników( np. w przypadku Hoteli tylko i wyłącznie dla pracowników recepcji ) , oczekujemy od Państwa minimum korzyści dla naszej firmy w postaci :

  • Możliwość ustawienia na holu głównym reklamy w postaci rollup-u oraz wizytówek Sigma Taxi Kołobrzeg – nie oczekujemy od Państwa żadnych wyłączności dotyczących zamawiania przez Państwa taksówek , więc wszystkie obecne umowy z firmami dla nas konkurencyjnymi pozostają dla Państwa bez zmian .

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Sigma Taxi Kołobrzeg to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 662 059 713 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.

Tradycyjnie Partnerem Głównym naszej akcji jest firma www.ozon-tech.pl