Karta Stałego Klienta Sigma Taxi Kołobrzeg w formie elektronicznej.

Karta Stałego Klienta – Załóżmy , że Jesteś na tej stronie i Okazujeszesz kierowcy poniższą kartę w formie elektronicznej (tak jak ją teraz Widzisz). Kierowca natychmiast udzieli Ci 15% rabatu na wykonywany obecnie przejazd !!!!! – Dotyczy tylko i wyłącznie zajęcia taksówki z postoju.

Karta Stałego Klienta Sigma Taxi Kołobrzeg. www.taxikolobrzeg.pl , Taxi Kołobrzeg , Taxi Grzybowo , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno, Taxi Sianożęty , Taxi Rogowo

Kochani wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy możliwość okazywania powyższej Karty Sigma Taxi Kołobrzeg w formie elektronicznej. Jest to z całą pewnością bardzo duże ułatwienie. Zdajemy sobie sprawę , że nie zawsze posiadają Państwo przy sobie ową Klienta w formie papierowej , a telefon w dzisiejszej dobie jest naszym nieodłącznym towarzyszem.

Pamiętajmy , że od 01.01.2021 Karta Stałego Klienta Sigma Taxi utrzymała swą moc tylko i wyłącznie przy zajęciu taksówki z postoju.

Aby skorzystać z rabatu 15 % muszą Państwo w wyszukiwarce wpisać adres www.taxikolobrzeg.pl lub www.sigmataxi.eu . Następnym krokiem jest wybranie zakładki karta . Powyższą kartę należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Wybieraj Sigma Taxi Kołobrzeg i Jeździj za najniższą cenę w Kołobrzegu !!!!!!!!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Partnerem głównym Sigma Taxi Kołobrzeg jest www.ozon-tech.pl