Taxi Kołobrzeg cennik, cennik taxi kołobrzeg
www.taxikolobrzeg.pl

Cennik Taxi Kołobrzeg .

Naciśnij ikonkę i Zamów Sigma Taxi Kołobrzeg

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY SIGMA TAXI KOŁOBRZEG

Od 01.02.2022 wprowadzamy progi rabatowe  uzależnione od ilości wykonanych kursów

BRAK KONIECZNOŚCI OKAZYWANIA KARTY STAŁEGO KLIENTA PO WEZWANIU TELEFONICZNYM.

 1 DO 10 KURSÓW RABAT – 0%

 11 DO 50 KURSÓW RABAT – 10% 

 OD 51 KURSÓW RABAT – 15%  

Rabaty również dla Turystów Karta Turysty

CENNIK SIGMA TAXI KOŁOBRZEG.

USŁUGA CENA
Opłata początkowa w tym pierwszy km 10.00
Opłata za 1 kmtaryfa 1 /6:00-22:00/4.00
Opłata za 1 kmtaryfa 2 /22:00-6:00/  niedziele i święta6.00
Opłata za 1 kmtaryfa 3 /6:00-22:00/8.00
Opłata za 1 kmtaryfa 4 /22:00-6:00/  niedziele i święta12.00
Opłata za jedną godzinę postoju 60.00
Jednostka taryfowa 2.00

 

Cennik Sigma Taxi Kołobrzeg- usługi specjalne

Cenni Usług Specjalnych obowiązujący od 01.02.2022 .

Zamówienie pojazdu Bus lub Kombi
Cena kursu bez rabatu + 5 zł

Przewóz zwierząt – usługa bez rabatu + 5 zł

Zakupy dostarczamy pod adres Klienta – Wniesienie zakupów do domu + 5 zł

USŁUGI SPECJALNE -Cennik Sigma Taxi Kołobrzeg

CENA
Cena za wykonanie zakupów oraz dostarczenie drobnej paczki czy listu na terenie miasta Kołobrzeg .

 

Taryfa I – 30.00 zł + wartość zakupów

 

Taryfa II – 35.00 zł + wartość zakupów

Cena za wykonanie zakupów , dostarczenie drobnej paczki czy listu – Podczele

 

Taryfa I – 50.00 zł + wartość zakupów

 

Taryfa II – 60.00 zł + wartość zakupów

Cena za wykonanie zakupów , dostarczenie drobnej paczki czy listu poza strefą miasta Kołobrzeg10.00 zł + wartość zakupów + koszt kursu wg. taksometru
Uruchamianie za pomocą kabli  – Na terenie miasta Kołobrzeg40.00 zł
Odprowadzenie samochodu Klienta
10.00 zł+ koszt kursu wg. licznika x 2

RABAT PARTNERSKI DLA  PRACOWNIKÓW HOTELI , PENSJONATÓW ITP. – 20%( WYMAGANA UMOWA WSPÓŁPRACY)

UWAGA !!!! ZAJĘCIE TAKSÓWKI Z POSTOJU PRZEZ KLIENTA POSIADAJĄCEGO KARTĘ STAŁEGO KLIENTA NASZEJ KORPORACJI  to  STAŁY RABAT – 15%

W większości taksówek w Sigma Taxi Kołobrzeg istnieje możliwość płatności kartą płatniczą lub BLIK-iem jednak należy pamiętać , że wszystkie płatności bezgotówkowe wykonujemy bez rabatu.

Przewóz zwierząt – KURS BEZ RABATU + 5 ZŁ

Wyjazd za miasto.

Jeśli planujecie Państwo wyjazd za miasto , lecz nie posiadacie własnego środka transportu to zapraszamy do kontaktu gdyż bardzo chętnie udzielimy Państwu informacji o cenie za wyżej wymieniony kurs.

Posiadamy również 5% rabatu dla wszystkich Turystów , którzy posiadają Kartę Turysty Sigma Taxi . Kartę Turysty można pobrać w każdej taksówce Sigma Taxi .

Karta Stałego Klienta Sigma Taxi Kołobrzeg .

Kochani wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy możliwość okazywania powyższej Karty Stałego Klienta Sigma Taxi   w formie elektronicznej gdyż jest to z całą pewnością bardzo duże ułatwienie. Zdajemy sobie sprawę , że nie zawsze posiadają Państwo przy sobie Kartę Stałego Klienta w formie papierowej , a telefon w dzisiejszej dobie jest naszym nieodłącznym towarzyszem.

Pamiętajmy , że od 01.01.2021 Karta Stałego Klienta Sigma Taxi utrzymała swą moc tylko i wyłącznie przy zajęciu taksówki z postoju.

Aby skorzystać z rabatu 15 % muszą Państwo w wyszukiwarce wpisać adres www.taxikolobrzeg.pl lub www.sigmataxi.eu . Następnym krokiem jest wybranie zakładki karta . Powyższą kartę należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Karta Turysty w formie elektronicznej !!!!!

Sigma Taxi  jest jedyną korporacją na Kołobrzeskim rynku , która wprowadziła Kartę Turysty  . Daje ona możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem . Jest to najniższa cena za przejazdy taksówką osobową w Kołobrzegu. Pamiętajmy , że kartę należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Karta Pracownicza Sigma Taxi Kołobrzeg.

Jako zupełną nowość na Kołobrzeskim rynku taksówkarskim, wprowadzamy Kartę Pracowniczą. Daje nam ona możliwość obsługiwania Państwa jak i wszystkich Waszych Pracowników z maksymalnym rabatem Sigma Taxi Kołobrzeg , zarówno z postoju jak i zlecenia przyjętego drogą telefoniczną już od pierwszego kursu.

ZAMAWIAJ NASZE TAKSÓWKI  I JEŹDZIJ Z NAJWYŻSZYM RABATEM W KOŁOBRZEGU !!!!!

Sigma Taxi Kołobrzeg jest najczęściej wybieraną korporacją taksówkową w Kołobrzegu. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej ,a  naszym wspólnym celem jest tworzenie nowego , wyższego standardu obsługi Klienta . Wszyscy nasi kierowcy  to licencjonowani taksówkarze z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością topografii Kołobrzegu.  Bardzo chętnie  udzielają wszelkiej pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym ,   łącznie z odprowadzeniem pod drzwi mieszkania.

Jesteśmy  z Państwem zawsze wtedy gdy tylko tego Potrzebujecie . Bardzo często staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom  ,jeśli tylko znajdują się one  w naszym banku możliwości jakie dla naszych Klientów Przygotowaliśmy . 

Aplikacja Sigma Taxi Kołobrzeg

Aplikacja Sigma Taxi to bezpłatny program na smartfony służący do zmawiania taksówek z korporacji SigmaTaxi Kołobrzeg. Jest to pierwsza w 100 % mobilna aplikacja do zamawiania taksówek w Kołobrzegu i jest o nowoczesne narzędzie , które łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Aplikacja SigmaTaxi Kołobrzeg udostępnia wyłącznie korporacyjne taksówki i gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi realizowanej przez licencjonowanego taksówkarza. Zamawianie taksówek nigdy wcześniej nie było tak łatwe i szybkie.

Czytaj więcej..

Kołobrzeska Karta Mieszkańca.

Kołobrzeska Karta Mieszkańca to u nas pewny rabat na przejazd taksówką zarówno po wezwaniu telefonicznym jak również po zajęciu taksówki z postoju.

  • Jeśli zajmiecie Państwo taksówkę Sigma Taxi z postoju i Okażecie Kierowcy KKM to kierowca natychmiast udzieli Wam – 10 % rabatu
  • Po wezwaniu telefonicznym Sigma Taxi Kołobrzeg – 10 % rabatu otrzymają Państwo już od pierwszego kursu. Kolejne wezwania naszych taksówek zbliżają Państwa do rabatów , które ustaliliśmy w programie lojalnościowym Sigma Taxi. (Program lojalnościowy dostępny jest dla Klientów w każdej taksówce Sigma Taxi Kołobrzeg na tylnej szybie od strony Pasażera lub na naszej stronie internetowej).

Pamiętajmy , że Kołobrzeską Kartę Mieszkańca należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Czytaj więcej….

Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno , Taxi Grzybowo , Taxi Sianożęty

Głównym Partnerem Sigma Taxi Kołobrzeg jest Firma www.ozon-tech.pl