Site icon Sigma Taxi Kołobrzeg 24H/7

Taxi Ustronie Morskie Sigma Taxi

Naciśnij ikonkę i zamów Taxi

Taxi Ustronie Morskie – Sigma Taxi telefon do zamówień taxi 530 856 856

Taxi Ustronie Morskie – Jesteśmy korporacją taksówkową , która cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród Klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych , którzy zamawiają taksówki do miejscowości Ustronie Morskie.

Nasi Kierowcy to licencjonowani Taksówkarze , którzy zawsze na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo oraz profesjonalizm w trakcie wykonywanego kursu.

Chodź główna siedziba firmy mieści się w Kołobrzegu to bardzo chętnie dojeżdżamy do miejscowości Ustronie Morskie .

Mamy bardzo konkurencyjne ceny dlatego Klienci szukający taksówek w Ustroniu Morskim najczęściej wybierają naszą korporację.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Od 01.03.2023 wprowadzamy progi rabatowe  uzależnione od ilości wykonanych kursów

BRAK KONIECZNOŚCI OKAZYWANIA KARTY STAŁEGO KLIENTA PO WEZWANIU TELEFONICZNYM.

 1 DO 10 KURSÓW RABAT – 0%

 OD 11 DO 500 KURSÓW RABAT – 10% 

 OD 501 KURSÓW RABAT – 15% I DODANIE RANGI KLIENT VIP 

Rabaty również dla Turystów – Karta Turysty – Taxi Ustronie Morskie

Karty Rabatowe Sigma Taxi

Karta Pracownicza

Karta Pracownicza -W chwili obecnej gdy ceny usług czy poprostu zwykłych codziennych zakupów przyprawiają nas wszystkich o ból głowy , raz kolejny staramy się pokazać Państwu , że w ramach naszych możliwości jesteśmy zawsze gotowi świadczyć dla Państwa usługi z największym rabatem .
Jako zupełną nowość na naszym rynku taksówkarskim, wprowadzamy Kartę Pracowniczą. Daje nam ona możliwość obsługiwania Państwa jak i wszystkich Waszych Pracowników z maksymalnym rabatem Sigma Taxi , zarówno z postoju jak i zlecenia przyjętego drogą telefoniczną już od pierwszego kursu.

Czytaj więcej…

Karta Stałego Klienta

Karta Stałego Klienta – Kochani wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy możliwość okazywania powyższej Karty Sigma Taxi Kołobrzeg w formie elektronicznej. Jest to z całą pewnością bardzo duże ułatwienie. Zdajemy sobie sprawę , że nie zawsze posiadają Państwo przy sobie ową Klienta w formie papierowej , a telefon w dzisiejszej dobie jest naszym nieodłącznym towarzyszem.

Pamiętajmy , że od 01.01.2021 Karta Stałego Klienta Sigma Taxi utrzymała swą moc tylko i wyłącznie przy zajęciu taksówki z postoju.

Aby skorzystać z rabatu 10 % muszą Państwo w wyszukiwarce wpisać adres www.taxikolobrzeg.pl lub www.sigmataxi.eu . Następnym krokiem jest wybranie zakładki karta . Powyższą kartę należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Czytaj więcej….

Karta Turysty- Taxi Ustronie Morskie

Karta Turysty – Sigma Taxi jest jedyną korporacją na naszym rynku , która wprowadziła Kartę Turysty  . Daje ona możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem . Jest to najniższa cena za przejazdy taksówką osobową w naszym regionie.

Czytaj więcej…

Kołobrzeska Karta Mieszkańca

Kołobrzeska Karta Mieszkańca – Korzystając u nas z Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca otrzymają Państwo pewny rabat na przejazd taksówką , Będzie to rabat udzielony zarówno po wezwaniu telefonicznym jak również po zajęciu taksówki z postoju.

10 % rabatu otrzymacie Państwo jeśli zajmiecie Państwo naszą taksówkę z postoju i Okażecie Kierowcy KKM.

Również 10 % rabatu otrzymają Państwo po wezwaniu telefonicznym taksówki Sigma Taxi i to już już od pierwszego kursu. Kolejne wezwania naszych taksówek zbliżają Państwa do rabatów , które ustaliliśmy w programie lojalnościowym . (Program lojalnościowy dostępny jest dla Klientów w każdej taksówce Sigma Taxi . Umiejscowiony jest na tylnej szybie od strony Pasażera lub na naszej stronie internetowej www.taxikolobrzeg.pl ).

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą zamówić taksówkę do Ustronia Morskiego to zapraszamy do kontaktu.

Sigma Taxi Kontakt – Kliknij i zobacz kontakt z nami – Taksówka Ustronie Morskie

Cennik Sigma Taxi – Kliknij i zobacz nasz cennik.

Rejony Dojazdów Sigma Taxi Kołobrzeg – Taxi Ustronie Morskie

Taxi Dźwirzyno , Taxi Grzybowo , Taxi Rogowo , Taxi Sianożęty , Taxi Gąski , Taxi Mrzeżyno, Taxi Mielno

Partnerem głównym Sigma Taxi jest firma www.ozon-tech.pl

Exit mobile version