Certyfikat Firma Godna Zaufania .

Sigma Taxi Kołobrzeg tel. 530 856 856

Dziękujemy za zaufanie . To dzięki Państwu ciągle się rozwijamy i mamy nadzieję , że jeszcze nie raz pozytywnie Was zaskoczymy. Zespół Sigma Taxi Kołobrzeg.

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się korporacją taksówkową w Kołobrzegu,a nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej . Naszym celem jest tworzenie nowego , wyższego standardu obsługi Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę . Świadczymy przewóz osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno , Sianożęty i gdzie sobie tylko Państwo zapragną , oczywiście za najniższą cenę w mieście . W swojej ofercie rabatowej posiadamy również rabaty dla Turystów.

Nasi Kierowcy to licencjonowani taksówkarze z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością topografii Kołobrzegu .

Wszyscy bardzo chętnie udzielimy wszelkiej pomocy osobom starszym oraz niepełnosprawnym , łącznie z odprowadzeniem pod drzwi mieszkania.

Dezynfekcja Taksówek Sigma Taxi Kołobrzeg .

Dbając o zdrowie Klientów oraz Kierowców Sigma Taxi , regularnie wykonujemy dezynfekcję wszystkich naszych taksówek. W pojazdach nałożone zostały powłoki fotokatalityczne , które pod wpływem światła usuwają wszelkie bakterie oraz wirusy. Kierowcy wyposażeni zostali również w sterylizatory UV-C do dezynfekcji telefonów ,okularów itp. Ze sterylizatorów mogą Państwo nieodpłatnie skorzystać w trakcie wykonywania kursu. . Usługę dezynfekcji pojazdów Sigma Taxi wykonała dla nas tradycyjnie firma www.ozon-tech.pl .

Zmiana adresu strony Sigma Taxi Kołobrzeg.

Mając na uwadze ciągły i bardzo szybki rozwój firmy Sigma Taxi postanowiliśmy iść za ciosem i dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów. Jednym z kluczowych elementów , który należało zmienić był adres strony internetowej, i tak już znajdziecie nas Państw pod nowym adresem czyli www.taxikolobrzeg.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i mamy nadzieję , że zamieszczane na niej informacje będą dla Państwa ciekawe i pomocne .

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY SIGMA TAXI

Od 15.07.2021 wprowadziliśmy progi rabatowe  uzależnione od ilości wykonanych kursów oraz brak konieczności okazywania karty stałego Klienta po wezwaniu taksówki za pomocą telefonu lub aplikacji do zamawiania taksówek.

UWAGA !!!! ZAJĘCIE TAKSÓWKI Z POSTOJU PRZEZ KLIENTA POSIADAJĄCEGO KARTĘ STAŁEGO KLIENTA NASZEJ KORPORACJI  – STAŁY RABAT – 20%

Wyjazd za miasto.

Jeśli planujecie Państwo wyjazd za miasto , a nie posiadacie własnego środka transportu to zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie udzielimy Państwu informacji o cenie za wyżej wymieniony kurs.

Stały Rabat  20% w Sigma Taxi otrzymują wszyscy Klienci  , którzy  mają wykonane min 51 kursów .

Posiadamy również 5% rabatu dla wszystkich Turystów , którzy posiadają Kartę Turysty Sigma Taxi . Kartę Turysty można pobrać w każdej taksówce Sigma Taxi .

W większości taksówek w naszej firmie istnieje możliwość płatności kartą.

Wszystkie płatności bezgotówkowe tj. płatność za pomocą terminala , aplikacji itp. wykonujemy bez rabatu.