Karta Turysty w formie elektronicznej !!!!!

Wystarczy , że Jesteś na tej stronie i Okażesz kierowcy poniższą kartę w formie elektronicznej – tak jak ją teraz Widzisz , a Otrzymasz 5% rabatu !!!!!

Sigma Taxi Kołobrzeg jako jedyna korporacja na Kołobrzeskim rynku wprowadziliśmy Kartę Turysty  , która daje możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem . Jest to najniższa cena za przejazdy taksówką osobową w Kołobrzegu.

Kartę Turysty możemy otrzymać podczas kursu w każdej naszej taksówce.

Noclegi , Restauracje , Puby

Bardzo często Pytacie Państwo czy możemy polecić jakieś noclegi , restauracje czy puby . Odpowiedź jest prosta – my nigdy nie polecamy lecz możemy wskazać Wam miejsca sprawdzone i te , na które nie słyszeliśmy nigdy złych opinii .
Uwaga !!!! Sigma Partner jako właściciel strony www.taxikolobrzeg.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za obiekty , które Państwu grzecznościowo wskazujemy.

……………………………………………………………………………………………………………..

Kilka słów o Sigma Taxi Kołobrzeg.

Sigma Taxi Kołobrzeg jest   najszybciej rozwijającą się korporacją taksówkową w Kołobrzegu. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej ,a  naszym wspólnym celem jest tworzenie nowego , wyższego standardu obsługi Klienta. Wszyscy  kierowcy  to licencjonowani taksówkarze z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością topografii Kołobrzegu.  Bardzo chętnie  udzielają wszelkiej pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym ,   łącznie z odprowadzeniem pod drzwi mieszkania.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę , świadcząc usługi przewozowe   osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno i gdzie sobie tylko Państwo zapragną za najniższą cenę w mieście , udzielając  Rabatów  również dla Turystów.

Dezynfekcja Taksówek .

Dbając o zdrowie Klientów oraz Kierowców Sigma Taxi , regularnie wykonujemy dezynfekcję wszystkich naszych taksówek. W pojazdach nałożone zostały powłoki fotokatalityczne , które pod wpływem światła usuwają wszelkie bakterie oraz wirusy. Kierowcy wyposażeni zostali również w sterylizatory UV-C do dezynfekcji telefonów ,okularów itp. Ze sterylizatorów mogą Państwo nieodpłatnie skorzystać w trakcie wykonywania kursu. . Usługę dezynfekcji pojazdów Sigma Taxi wykonała dla nas tradycyjnie firma www.ozon-tech.pl .

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i mamy nadzieję , że zamieszczane na niej informacje będą dla Państwa ciekawe i pomocne .