www.taxikolobrzeg.pl  -  Pomoc dla Ukrainy.

Pomagamy jak możemy !!!!!

Firma Sigma Taxi Kołobrzeg we współpracy z firmą Ozon – Tech podjęły decyzję o wycofaniu na 30 dni jednej z taksówek należących do korporacji i przeznaczenia jej na potrzeby pomocy ludziom , którzy uciekając przed wojną na Ukrainie szukają bezpieczeństwa i spokoju , zarówno w Kołobrzegu jak i jego okolicach. Pomoc ta polegać ma na odebraniu ich z np. dworca i dowiezieniu pod adres , w którym mają znaleźć schronienie.

Za pomocą owej taksówki będziemy również odbierać dary , które chcą Państwo na ten szczytny cel przekazać , jednak z różnych przyczyn nie ma możliwości osobistego dostarczenia ich do magazynu , w którym będą składowane.

Odbiór darów odbywać się będzie po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny odbioru z Panią Sandrą Kielnik – Kałużną z Grupy PomagaMy Kołobrzeg pod numerem telefonu 663 993 384.

Jak zostaliśmy poinformowani w chwili obecnej najbardziej potrzebne są produkty spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia , żywność i kosmetyki dla dzieci.

Kochani , pomagajmy jak możemy gdyż w takiej sytuacji może znaleźć się każdy z nas.

My jako Sigma Taxi Kołobrzeg wysłaliśmy już pierwszy transport produktów na granicę , a obecnie planujemy pomagać ludziom znajdującym się na naszym terenie.

Z tego też miejsca prosimy Państwa o wspólną pomoc , gdyż zdajemy sobie sprawę , że pomoc organizowana z zaangażowaniem wielu osób zawsze jest łatwiejsza oraz bardziej owocna .

Bardzo dziękujemy – Sigma Taxi Kołobrzeg i Ozon-Tech