Sigma Taxi Kołobrzeg www.taxikolobrzeg.pl

Dokładnie sześć lat temu pierwsze taksówki oklejone logo Sigma Taxi Kołobrzeg wyjechały na ulice Kołobrzegu. Był to dla nas czas dużej niepewności , gdyż na kołobrzeskim rynku były już przynajmniej dwie duże korporacje taxi , a większość Taksówkarzy obawiała się dołączenia do naszej grupy ze względu na utratę pewnych jak na tamtą chwilę zarobków.

Bardzo szybko okazało się jednak , że Sigma Taxi zyskała wśród Klientów duże zaufanie i znalazło się miejsce jeszce dla jednej jak na tamte czasy małej Sigmusi.

Dzisiaj pisząc ten artykuł , nie pamiętam już o wszystkich przeciwnościach losu z jakimi przychodziło nam się borykać, lecz pamiętam tylko te dobre chwile i mam nadzieję , że tylko te dobre będziemy również pamiętać za kolejne sześć lat.

Z tego też miejsca , pragnę podziękować za te sześć lat zarówno Klientom jak i Kierowcą , za wasze zaufanie oraz czas wspólnego docierania się. Powstaliśmy dla Was , jesteśmy dla Was i będziemy dla Was.

A tak informowaliśmy Państwa o powstawaniu Sigmy.

Oficjalny start Sigma Taxi Kołobrzeg .

5 lutego 2016

No i się stało !!!!! Oficjalny start Sigma Taxi Kołobrzeg przypada na 14.02.2016 !!!!!

ulotka 1

Już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik .Dzisiaj jeszcze tylko dokończenie ustawień wirtualnej centrali telefonicznej i wszystko powinno być już na najwyższym poziomie . Zapraszamy Państwa do zamawiania naszych taksówek już dzisiaj ,gdyż tylko wtedy będziemy mogli sprawdzić czy wszystko na dzień oficjalnego startu będzie działało w 100% sprawnie , a Państwo będą mogli korzystać z naszych najnowszych rozwiązań technicznych bez żadnych problemów. Wirtualna centrala Sigma Taxi to najnowsze rozwiązania w dziedzinie zamawiania taksówek na skalę naszego Kraju . Nie będziemy odbiegać już od miast , które swoją wielkością, oraz ilością potencjalnych Klientów ,spychały nasze miasto w tej dziedzinie na boczny tor. Dzisiaj to my będziemy mogli powiedzieć , że to my mamy jedną z najnowocześniejszych centrali telefonicznych do zamawiania taksówek w Polsce , a ceny za przewozy jakie oferuje Sigma taxi Kołobrzeg nie odbiegają od cen najtańszych korporacji. Mamy nadzieję , że szybko zyskamy w tym względzie poparcie ze strony naszych Stałych Mieszkańców jak i Gości odwiedzających nasze miasto. Tylko u nas, każdy Pasażer jest Stałym Klientem. Nie posiadamy numerycznych kart stałego klienta ,gdyż nie chcemy zmuszać Państwa do podawania swoich danych osobowych !!!!! Powstaliśmy dla Was , jesteśmy dla Was i będziemy dla Was . 

Zespół Sigma Taxi Zapraszamy na naszą stronę www. 

Kilka plakatów z naszego startu.