No i się stało !!!!! Oficjalny start Sigma Taxi Kołobrzeg przypada na 14.02.2016 !!!!!

ulotka 1

Oficjalny start Sigma Taxi Kołobrzeg przypada na 14.02.2016 . Już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik .Dzisiaj jeszcze tylko dokończenie ustawień wirtualnej centrali telefonicznej i wszystko powinno być już na najwyższym poziomie . Zapraszamy Państwa do zamawiania naszych taksówek już dzisiaj gdyż tylko wtedy będziemy mogli sprawdzić czy wszystko na dzień oficjalnego startu będzie działało w 100% sprawnie , a Państwo będą mogli korzystać z naszych najnowszych rozwiązań technicznych bez żadnych problemów. Wirtualna centrala Sigma Taxi to najnowsze rozwiązania w dziedzinie zamawiania taksówek na skalę naszego Kraju . Nie będziemy odbiegać już od miast , które swoją wielkością oraz ilością potencjalnych Klientów spychały nasze miasto w tej dziedzinie na boczny tor. Dzisiaj to my będziemy mogli powiedzieć , że to my mamy jedną z najnowocześniejszych centrali telefonicznych do zamawiania taksówek w Polsce , a ceny za przewozy jakie oferuje Sigma taxi Kołobrzeg nie odbiegają od cen najtańszych korporacji. Mamy nadzieję , że szybko zyskamy w tym względzie poparcie ze strony naszych Stałych Mieszkańców jak i Gości odwiedzających nasze miasto gdyż oni również będą jeździli za taką samą stawkę jaka obowiązuje naszych Mieszkańców . Tylko u nas każdy Pasażer jest Stałym Klientem. Nie posiadamy numerycznych kart stałego klienta gdyż nie chcemy zmuszać Państwa do podawania swoich danych osobowych oraz do pamiętania o zabraniu karty gdyż w przeciwnym razie taksówkarz będzie traktował nas jak zło konieczne i wbije rabat z wielką łaską. Powstaliśmy dla Was , jesteśmy dla Was i będziemy dla Was .
 
Zespół Sigma Taxi
 
 
Prosimy o udostępnianie naszego posta. Z góry dziękujemy …