O nas

Jakość oraz bezpieczeństwo w najniższej cenie – jeśli myślisz o zamówieniu taniej taksówki w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim lub Grzybowie, to tylko u nas!

PRO Taxi Kołobrzeg to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które od kilku lat nieustannie zdobywa serca kołobrzeżan. Codziennie pokonujemy tysiące kilometrów, szczęśliwie docierając do celu podróży. Za każdym razem robimy to w najniższej cenie.

Pracujemy codziennie 24h na dobę każdego dnia w roku – PRO Taxi Kołobrzeg to dobry wybór!

Zadzwoń: 530 358 358.

Jesteśmy firmą z duszą – dlatego wyróżniamy się spośród innych korporacji taksówkowych z Kołobrzegu

Nasi kierowcy to pasjonaci, którzy od lat zdobywają doświadczenie w transporcie osobowym. W PRO Taxi Kołobrzeg nieustannie się rozwijamy, stawiając na najlepszą jakość obsługi Klienta oraz podnoszenie poziomu komfortu i bezpieczeństwa. Dysponujemy dużą, zróżnicowaną flotą samochodów dostosowaną do Twoich potrzeb – przewozu dużych grup osób czy też większych zakupów . Dołożymy wszelkich starań, aby być Twoim zaufanym partnerem w podróży. Udowadniamy, że tanie taxi nie musi oznaczać złych wspomnień podczas kursu! Grzybowo, Dźwirzyno, Mrzeżyno, Ustronie Morskie – tam również z pewnością znajdziesz logo PRO Taxi Kołobrzeg.

Nasi kierowcy zawsze służą pomocą osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym. Posiadamy terminale na karty płatnicze (należy zaznaczyć taką metodę płatności przy zamówieniu taksówki).