Dla pasażera

Witamy w Sigma Taxi Kołobrzeg

W Sigma Taxi Kołobrzeg na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów. Wiemy, że oprócz najwyższych standardów bezpieczeństwa i ciągłego podnoszenia umiejętności naszych kierowców, ważna jest cena usługi. Dlatego przygotowaliśmy specjalne oferty dla Państwa. Wystarczy raz skorzystać z usług Sigma Taxi Kołobrzeg, aby dołączyć do grona naszych Stałych Klientów.

Najtańsze przejazdy na każdą kieszeń

Jeżeli posiadasz meldunek w Kołobrzegu możesz uzyskać stały rabat 30% na przejazdy osobowe w naszej sieci. Po skorzystaniu z naszych usług należy zwrócić się do kierowcy o przyznanie Karty Stałego Klienta Sigma Taxi Kołobrzeg. Następnym razem wystarczy tylko rozpoczynając kurs okazać kartę kierowcy i cieszyć się z najniższych cen w Kołobrzegu.

Nie zapominamy o turystach, którzy odwiedzają piękne kołobrzeskie uzdrowisko i nadmorskie pensjonaty. Proponujemy 5% rabatu dla wszystkich posiadaczy Karty Turysty Sigma Taxi Kołobrzeg. Kartę można uzyskać u naszych kierowców, jak również w formie elektronicznej u naszych Partnerów na stronach: www.okazjecenowe.net oraz www.kartaturysty.net

Zadzwoń: 530 358 358 – zamów taksówkę i sprawdź przybliżoną kalkulację cenową.

Rabaty na obu kartach dotyczą przejazdów osobowych.

Więcej niż taksówka

Dostosowując się do Państwa potrzeb rozwinęliśmy szereg wyspecjalizowanych usług. W flocie samochodowej Sigma Taxi Kołobrzeg są zarówno samochody osobowe, kombi, busy oraz transporter. Pozwala nam to na kompleksową obsługę klienta. Przeprowadzka, wymiana mebli, czy duży rodzinny wyjazd przestają być problemem.

Nasi kierowcy zrobią dla Państwa zakupy z dostawą do domu pod same drzwi. W razie usterki pomożemy przy awaryjnym odpalaniu samochodu, czy podczas wymiany koła.

Dostosujemy się do potrzeb naszych klientów. Odstawimy Państwa samochód we wskazane miejsce. Nasi kierowcy obsłużą również imprezy firmowe, a w razie potrzeby zawiozą o planowanej godzinie na wskazany dworzec lub lotnisko.

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem usług specjalnych lub kontakt telefoniczny: 530 856 856 lub 19 777.